Společnost Acrobatis se zabývá realizací produktů oblasti firemního rozvoje, teambuildingu, PR akcí, sportovních kurzů a zážitků na míru.

Náš tým se s Vámi rád podělí o zkušenosti získané dlouhodobým provozováním outdoorových aktivit a absolvováním akreditovaných kurzů odborné způsobilosti. Rádi Vám zprostředkujeme zcela nové druhy zážitků, zábavy i osobnostního rozvoje.

více na: www.acrobatis.cz

Náš tým

 

Mgr. Lucie Balarinová
Garant kvality produktů Zážitkové kurzy první pomoci a Branná výchova. Instruktorka soft skills, práce se skupinou. Osoba odborně způsobilá v oblasti zdravotnictví. Osoba odborně způsobilá v oboru pedagogiky. Více o Lucii.

Adam Žídek
Produkční Acrobatisu. Šéfinstruktor technických aktivit. Garant bezpečnostních standardů u produktů se zvýšenou mírou rizika. Garant kvality sportovních kurzů. Garant kvality produktu Branná výchova - osoba odborně způsobilá v oblasti požární ochrany. Více o Adamovi.


Mgr. Aleš Mosler
Instruktor technických aktivit. Instruktor soft skills. Specialista na třídní kolektivy.
Nejen všestranný sportovec s outdoorovými zkušenostmi z celé Evropy, ale také vnímavý pedagog s citem a porozuměním.


Ing. Lenka Zemanová
Instruktorka soft skills. Kontrola kvality a logistika produktů.
Ráda tráví čas ve společnosti zajímavých lidí a ještě raději s nimi a v přírodě. Komunikace s lidmi je jí vždy výzvou a odměnou. Kontrola a zajištění kvality se stalo její celoživotní profesní náplní.


Mgr. Zuzana Kroutilová
Instruktorka technických aktivit. Specialistka na třídní kolektivy. Garant kvality produktu Survival, ze skupiny Teamspirit / Teambuilding
Sportovec tělem i duší. Díky její všestrannosti a vytrvalosti je velice úspěšnou v survivalech - etrémních, vytrvalostních skupinových závodech. Je také zkušenou, mnohaletou organizátorkou těchto závodů. Své pedagogické vlohy a oblíbenost v okolí zúročuje jako instruktorka horolezectví v horolezeckém oddíle a práci s nejmladšími členy.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.